0531 797 60 77

Şehirlerarası Nakliyat
Sigortalı Evden Eve

0505 597 94 06  .

Digor Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz, iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli ilişkilerimiz ile sorunsuz şehir içi ve şehirler arası evden eve hizmeti sunmaktayız. Kars Digor Evden Eve Nakliyat mesleğini olması gerektiği gibi; kendi ofisi, kendi araçları, devamlı personleli ile ev, ofis, eşya taşıma sektöründe 28 yılı aşkın süredir evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetinde; asansörlü, sigortalı, ambalajlı evden eve nakliyat hizmetleri değerli eşyalarınızın taşınması bizim için, önem taşıyan hizmet olduğunun bilinci ile ev ve ofis eşyası nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve 

Kars Digor Asansörlü Evden Eve Nakliye Olarak tecrübeli yöneticilerimizle sunmaktayız.

Evden eve nakliyat firmasından kalifiye eleman garantisi isteyin. Nakliye şirketleri sağdan, soldan aldığı hamallarla eşyalarınıza zarar verebilir. Bu çok yaygın olan bir uygulamadır. Digor Evden Eve Nakliyat bu sektörde, Kars Nakliyat firmaları arasında öncü firma olarak, kalitesi ve bu güne kadar yapmış olduğu sektörel ve insani yatırımlar ile size gerçek kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ev Taşıma Konusunda Uzman Taşımacılık ve Sigortalı Taşımacılığa önem vermiştir. 7/24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Firmamızı tercih etmeniz halinde, taşınacak evinize ücretsiz expertizimiz gelerek taşıma esnasında gerekli olan kamyon kapasitesi, eleman sayısı, gerekli ambalajlama malzemelerini belirleyerek size en uygun fiyatı vermektedir.

Digor Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat

Ev Taşımacılığı herzaman kolay iş olarak gören insanlardan değil midir bu piyasanın rezaleti? Yapabilecek bir iş bulamayan sonrasında düşünüp taşınıp elindeki birikmiş parayla 2. el bir kamyon alarak evden eve nakliye işinin içine kendini atan o kadar çok insan varki. Ne olacak , alırız kahveden 4 adam taşırız alt tarafı yük değil mi diye düşünen kişilerin oluşturduğu büyük ve rezil bir piyasa.

Sonrasına gelen şikayetler ise aslında çok tanıdık, nakliye firması sözünü tutmadı, anlaşmaya uymadı, eşyalarım hep çizik içindeydi, kolilerim kayboldu, eşyayı yüklediler indirmek için tekrar para istediler, hamallar eşyayı görünce kaçmış bizde yukarıda bekliyoruz ki işe başlasınlar diye vs. gibi yüzlerce, binlerce şikayet.

Biz hizmetlerimizi duyurmaya çalıştığımız web sitemiz üzerinden ayrıntılı bir şekilde "Firma Araştrıken Dikkat Edilmesi Gerekenler" diye bir bölüm yayınlıyoruz. Eşyalarınızı taşıtacağınız firmanın, mutlaka ofisini ziyaret ediniz, K-3 belgesini görünüz, referanlarını inceleyiniz, mutlaka taşıma sözleşmesi yapınız, yaptırabiliyorsanız sigorta yaptırınız, görüşme esnasında söylenenlerin doğru olup olmadığına dikkat ediniz.